Szkółka Gniewowo

szkółka roślin ozdobnych

Szkółka Gniewowo znajduje się w woj. pomorskim na trasie Wejherowo - Zbychowo, w Gniewowie, na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na wysokości około 260 m n.p.m.

W 1996 r. przenieśliśmy nasze uprawy w rejon nadmorski z białostocczyzny. W produkcji kontenerowej na kilku hektarach mamy materiał szkółkarski przystosowany do panujących tu warunków atmosferycznych, a przede wszystkim silnych wiatrów i dużych wahań temperatury.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment roślin iglastych, liściastych i bylin w pojemnikach. Zapewniamy wysoki poziom obsługi, udzielamy porad w zakresie doboru roślin i ich pielęgnacji. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Dla wygody klienta przy szkółce znajduje się obszerny parking.

Przez okres kilkunastu lat zdobyliśmy zaufanie klientów i z roku na rok przybywa ich coraz więcej, zarówno z naszego rejonu jak i z odległych części kraju i zagranicy.

Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną szkółką roślin. Stosujemy rozwiązania obniżające koszty, ale nade wszystko dbamy o naturę.

Zamontowaliśmy wysokiej klasy instalację fotowolticzną dzięki której jesteśmy całkowicie samowystarczalni jeśli chodzi o energię elektryczną. Nasza instalacja jest na tyle wydajna, że w niektórych miesiącach mamy nadwyżki energii elektrycznej, które przekazujemy do zakładu energetycznego. Energia elektryczna z instalacji fotowoltaicznej służy nam m.in. do zasilania pomp, które dbają o odpowiednie nawodnienie naszych roślin.

Proekologiczne podejście do pozyskiwania energii wpływa pozytywnie na środowisko i pozwala obniżyć koszty, dzięki czemu jesteśmy wstanie zaoferować nasze produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Szkółka w obiektywie

zdjęcia z naszej szkółki roślinCall Now Button